Prodej zděného bytu 1+kk v OV, ul. Větrná, Č. Budějovice

Prodej zděného bytu 1+kk v OV, ul. Větrná, Č. Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Větrná, České Budějovice
  • Velikost: 1+kk, 28 m2
  • Volný od: 10.07.2017
  • Aktualizace inzerátu: 17.07.2017
  • Cena: 1 290 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej bytu 1+kk v OV, 28 m2, 3. patro, ul. Větrná v blízkosti JU v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - plov. podlahy a dlažba. K bytu náleží sklep. K dispozici kolárna. Byt je po rekonstrukci. Dům je zděný s výtahem (PENB - C) - zateplený, plast. okna. Fond oprav činí 767,- Kč/měs. vč. vody. K dispozici ihned. Cena 1.290.000,- Kč za nemovitost vč. provize RK (cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí). Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-zdeneho-bytu-1-kk-v-ov-ul-vetrna-c-budejovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt České Budějovice, prodej České Budějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt České Budějovice od realitky, Větrná České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 290 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 17.07.2017.

Fotogalerie: Prodej zděného bytu 1+kk v OV, ul. Větrná, Č. Budějovice - prodej byt 1+kk, 28 m2 Větrná České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej zděného bytu 1+kk v OV, ul. Větrná, Č. Budějovice - prodej byt 1+kk, 28 m2 Větrná České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti