Pronájem 1+1 s bal., ul. Staroměstská, Č. Budějovice

Pronájem 1+1 s bal., ul. Staroměstská, Č. Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Staroměstská, České Budějovice
  • Velikost: 1+1, 42 m2
  • Volný od: 01.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 25.08.2016
  • Cena: 5 500 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 1+1 s balkónem, 42 m2, 4. patro, ul. Staroměstská v klidné lokalitě nedaleko centra v Českých Budějovicích. Byt je kompletně vybavený mimo pračky. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří dlažba. K dispozici sklep a kolárna. Byt je v původním udržovaném stavu. Dům je panelový s výtahem po revitalizaci (PENB - B) - zateplený, plast. okna, výtah. Domácí zvířátka a studenti nevadí - max. 3 osoby. Možnost trvalého bydliště. K dispozici od 01.09.2016, prohlídky po dohodě. Měsíční nájem činí 5.500,- Kč + 2.500,- Kč, kauce je ve výši 8.000,- Kč + provize RK 5.500,- Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-1-1-s-bal-ul-staromestska-c-budejovice-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, Staroměstská České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt s balkonem a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 5 500 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 25.08.2016.

Fotogalerie: Pronájem 1+1 s bal., ul. Staroměstská, Č. Budějovice - pronájem byt 1+1, 42 m2 s balkonem Staroměstská České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 1+1 s bal., ul. Staroměstská, Č. Budějovice - pronájem byt 1+1, 42 m2 s balkonem Staroměstská České Budějovice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti