Pronájem 1+1, ul. Branišovská, České Budějovice

Pronájem 1+1, ul. Branišovská, České Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Branišovská, České Budějovice
  • Velikost: 1+1, 38 m2
  • Volný od: 01.01.2018
  • Aktualizace inzerátu: 07.11.2017
  • Cena: 4 900 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 1+1, 38 m2, 2. patro, ul. Branišovská nedaleko JU v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s komb. sporákem, stolem a 4 židlemi. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - PVC a dlažba. K dispozici sklep a kolárna. Byt je v původním udržovaném stavu. Dům je panelový s výtahem po revitalizaci (PENB - G) - zateplený, plast. okna, stoupačky. Domácí zvířátko malé po dohodě, 1 dítě nevadí - max. 2 osoby. Bez trvalého bydliště! K dispozici nejpozději k 01.01.2018 - možno i dříve. Měsíční nájem činí 4.900,- Kč + 2.300,- Kč energie, kauce je ve výši 7.200,- Kč + provize RK 4.900,- Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-1-1-ul-branisovska-ceske-budejovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, Branišovská České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 900 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 07.11.2017.

Fotogalerie: Pronájem 1+1, ul. Branišovská, České Budějovice - pronájem byt 1+1, 38 m2 Branišovská České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 1+1, ul. Branišovská, České Budějovice - pronájem byt 1+1, 38 m2 Branišovská České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti