Pronájem 1+1, ul. Plzeňská, České Budějovice

Pronájem 1+1, ul. Plzeňská, České Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Plzeňská, České Budějovice
  • Velikost: 1+1, 31 m2
  • Volný od: 29.06.2017
  • Aktualizace inzerátu: 03.07.2017
  • Cena: 8 500 Kč
  • Garáž: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 1+1, 31 m2, 7. patro, ul. Plzeňská v žádané lokalitě Českých Budějovic. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s komb. sporákem, ledničkou a pračkou. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - PVC a koberec. K dispozici sklep, kolárna a sušárna. Byt je v původním udržovaném stavu, bytové jádro natřené. Dům je panelový s výtahem po revitalizaci (PENB - C) - zateplený, plast. okna, vchodové dveře, dlažba ve spol. prostorách. Majitel preferuje nekuřáky, domácí zvířátka a 1 dítě nevadí - max. 2 osoby. K dispozici ihned. Měsíční nájem činí 8.500,- Kč vč. energií, kauce je ve výši 8.500,- Kč + provize RK jeden měsíční nájem. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-1-1-ul-plzenska-ceske-budejovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, Plzeňská České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt s garáží a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 8 500 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 03.07.2017.

Fotogalerie: Pronájem 1+1, ul. Plzeňská, České Budějovice - pronájem byt 1+1, 31 m2 s garáží Plzeňská České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 1+1, ul. Plzeňská, České Budějovice - pronájem byt 1+1, 31 m2 s garáží Plzeňská České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti