Pronájem 1+1 v RD, ul. U Čertíka, České Budějovice

Pronájem 1+1 v RD, ul. U Čertíka, České Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: U Čertíka, České Budějovice
  • Velikost: 1+1, 55 m2
  • Volný od: 06.11.2017
  • Aktualizace inzerátu: 13.11.2017
  • Cena: 5 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 1+1 v RD se sam. vchodem, 55 m2, přízemí, ul. U Čertíka v Nemanicích v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem a stolem. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - dřev. podlahy, PVC a dlažba. Vytápění plyn. kotlem, ohřev vody bojlerem. Sklep k dispozici není. Dům je zděný s plast. okny (PENB - G). Majitel preferuje nekuřáky a bez domácích mazlíčků, 1 dítě nevadí - max. 2 osoby. Trvalé bydliště dle dohody. K dispozici ihned. Měsíční nájem činí 5.000,- Kč + 2.000,- Kč energie, kauce je ve výši 7.000,- Kč + provize RK 5.000,- Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-1-1-v-rd-ul-u-certika-ceske-budejovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, U Čertíka České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 5 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 13.11.2017.

Fotogalerie: Pronájem 1+1 v RD, ul. U Čertíka, České Budějovice - pronájem byt 1+1, 55 m2 U Čertíka České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 1+1 v RD, ul. U Čertíka, České Budějovice - pronájem byt 1+1, 55 m2 U Čertíka České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti