Pronájem 2+1, ul. J. Opletala, České Budějovice

Pronájem 2+1, ul. J. Opletala, České Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: J. Opletala, České Budějovice
  • Velikost: 2+1, 61 m2
  • Volný od: 22.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 29.11.2016
  • Cena: 7 500 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 2+1, 61,7 m2, 2. patro, ul. J. Opletala na sídl. Šumava v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s plyn. sporákem. Podlahovou krytinu tvoří - PVC a koberec. Okna jsou orientována na V a Z. K dispozici sklep a možnost užívání kolárny. Byt je v původním udržovaném stavu. Dům je panelový s výtahem po revitalizaci (PENB - C) - zateplený, plast. okna. Majitelka preferuje nekuřáky, domácí zvířátka malá po dohodě, děti nevadí - max. 4 osoby. Možnost trvalého bydliště! K dispozici ihned. Měsíční nájem činí 7.500,- Kč + 1.200,- Kč voda, topení + el. a plyn - přepis na nájemce, kauce je ve výši 7.500,- Kč + provize RK 7.500,- Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-2-1-ul-j-opletala-ceske-budejovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, J. Opletala České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 7 500 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 29.11.2016.

Fotogalerie: Pronájem 2+1, ul. J. Opletala, České Budějovice - pronájem byt 2+1, 61 m2 J. Opletala České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 2+1, ul. J. Opletala, České Budějovice - pronájem byt 2+1, 61 m2 J. Opletala České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti