Pronájem 2+1 v RD, ul. Jana Čapka, Č. Budějovice

Pronájem 2+1 v RD, ul. Jana Čapka, Č. Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Jana Čapka, České Budějovice
  • Velikost: 2+1, 67 m2
  • Volný od: 01.03.2017
  • Aktualizace inzerátu: 22.02.2017
  • Cena: 7 500 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 2+1 v RD, 67 m2, zvýšené přízemí, ul. Jana Čapka v klidné lokalitě Suché Vrbné v Českých Budějovicích. Byt je kompletně vybavený mimo pračky. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - dlažba a koberec. K dispozici garáž pro ukládání kol, kočárku, lyží, atd.. Vytápění je řešeno plyn. kotlem, ohřev vody bojlerem (vlastní měřáky). Byt je v pěkném stavu. Dům je zděný s plast. okny (PENB - D). Majitel preferuje nekuřáky, bez domácích mazlíčků, ne studenty, děti nevadí - max. 4 osoby. Bez trvalého bydliště! K dispozici od 01.03.2017, prohlídky po dohodě. Měsíční nájem činí 7.500,- Kč + 2.500,- Kč energie, kauce je ve výši 15.000,- Kč + provize RK 7.500,- Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-2-1-v-rd-ul-jana-capka-c-budejovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, Jana Čapka České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 7 500 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 22.02.2017.

Fotogalerie: Pronájem 2+1 v RD, ul. Jana Čapka, Č. Budějovice - pronájem byt 2+1, 67 m2 Jana Čapka České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 2+1 v RD, ul. Jana Čapka, Č. Budějovice - pronájem byt 2+1, 67 m2 Jana Čapka České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti