Pronájem 2+kk v RD se sam. vhodem, Rudolfov u ČB

Pronájem 2+kk v RD se sam. vhodem, Rudolfov u ČB
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Hornická, Rudolfov
  • Velikost: 2+kk, 66 m2
  • Volný od: 15.12.2016
  • Aktualizace inzerátu: 03.01.2017
  • Cena: 7 200 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 2+kk v RD se samostatným vchodem, 66 m2, 2. patro, ul. Hornická v obci Rudolfov u Českých Budějovic v dosahu MHD. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem, mikrovlnnou troubou, skříněmi, pračkou a postelemi; po dohodě možno bez vybavení. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - plov. podlahy a dlažba. Vytápění je řešeno el. přímotopy, ohřev vody bojlerem (byt má vlastní měřáky). Dům je zděný s EURO okny (PENB - G), byl kolaudován v roce 2000. Možnost parkování na pozemku a užívání společné zahrady. Majitel preferuje nekuřáky, bez domácích mazlíčků, děti nevadí - max. 3 osoby. Možnost trvalého bydliště! K dispozici dle dohody. Měsíční nájem činí 7.200,- Kč + 1.800,- Kč energie na 2 osoby, kauce je ve výši 9.000,- Kč + provize RK 7.200,- Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-2-kk-v-rd-se-sam-vhodem-rudolfov-u-cb. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Rudolfov, pronájem Rudolfov, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Rudolfov, byt Rudolfov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Rudolfov od realitky, Hornická Rudolfov, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt se zahradou a nabízím byt Rudolfov. Požadovaná cena nemovitosti je 7 200 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 03.01.2017.

Fotogalerie: Pronájem 2+kk v RD se sam. vhodem, Rudolfov u ČB - pronájem byt 2+kk, 66 m2 se zahradou Hornická Rudolfov

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 2+kk v RD se sam. vhodem, Rudolfov u ČB - pronájem byt 2+kk, 66 m2 se zahradou Hornická Rudolfov

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti