Pronájem 3+1 s lodžií, ul. M. Chlajna, ČB

Pronájem 3+1 s lodžií, ul. M. Chlajna, ČB
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: M. Chlajna, České Budějovice
  • Velikost: 3+1, 74 m2
  • Volný od: 13.12.2016
  • Aktualizace inzerátu: 15.12.2016
  • Cena: 8 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 3+1 s lodžií, 74 m2, 4. patro, ul. M. Chlajna sídl. Máj v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem; po dohodě možno dovybavit. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - plov. podlahy a dlažba. Okna jsou orientována na J. K dispozici sklep. Byt i dům po rekonstrukci - podlahy, dveře, zděné jádro, zateplení, plast. okna. Dům je panelový s výtahem (PENB - C). Majitel preferuje nekuřáky, domácí zvířátka a děti nevadí - max. 4 osoby. K dispozici dohody. Měsíční nájem činí 8.000,- Kč + 2.000,- Kč voda a topení + el. - přepis na nájemce, kauce je ve výši 10.500,- Kč + provize RK 8.000,- Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-3-1-s-lodzii-ul-m-chlajna-cb-3. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, M. Chlajna České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt s balkonem a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 8 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 15.12.2016.

Fotogalerie: Pronájem 3+1 s lodžií, ul. M. Chlajna, ČB - pronájem byt 3+1, 74 m2 s balkonem M. Chlajna České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 3+1 s lodžií, ul. M. Chlajna, ČB - pronájem byt 3+1, 74 m2 s balkonem M. Chlajna České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti