Pronájem 3+kk s terasou, ul. Otakarova, ČB

Pronájem 3+kk s terasou, ul. Otakarova, ČB
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Otakarova, České Budějovice
  • Velikost: 3+kk, 70 m2
  • Volný od: 01.12.2016
  • Aktualizace inzerátu: 11.11.2016
  • Cena: 9 500 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem bytu 3+kk s terasou, 70 m2, 3. patro, ul. Otakarova nedaleko centra v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - PVC a dlažba. Vytápění a ohřev vody plyn. kotlem. Sklep k dispozici není. Byt je po rekonstrukci. Dům je zděný bez výtahu s plast. okny. Majitelka preferuje nekuřáky, bez domácích mazlíčků, děti pouze starší - max. 4 osoby. K dispozici od 01.12.2016, prohlídky po dohodě. Měsíční nájem činí 9.500,- Kč + 3.500,- Kč energie, kauce je ve výši 10.000,- Kč + provize RK 9.500,- Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-3-kk-s-terasou-ul-otakarova-cb. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt České Budějovice, prodej České Budějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt České Budějovice od realitky, Otakarova České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 9 500 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 11.11.2016.

Fotogalerie: Pronájem 3+kk s terasou, ul. Otakarova, ČB - prodej byt 3+kk, 70 m2 s balkonem Otakarova České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem 3+kk s terasou, ul. Otakarova, ČB - prodej byt 3+kk, 70 m2 s balkonem Otakarova České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti