Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě

Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě
 • Typ nemovitosti: komerční prostory
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Repinova, Ostrava
 • Velikost: 1+kk, 81 m2
 • Volný od: 17.12.2016
 • Aktualizace inzerátu: 09.01.2017
 • Cena: 7 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Jindřich Částka
 • E-mail: indul@volny.cz
 • Telefon: 777259575
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem nově zrekonstruovaných nebytových prostor-ateliéru v podkroví v pátém patře. Prostory jsou umístěny na Repinově ulici v Moravské Ostravě. Prostory jsou o velikosti podlahové plochy 67m2 a úložné prostory (Zabudované skříně a skříňky) o velikosti 14m2. Kanceláře jsou vybaveny i nově zřízenou koupelnou a kuchyňskou linkou s indukční deskou a odsavačem par. Prostory jsou vybaveny senzory proti kouři. Cena nájmu podlahové plochy činí 95Kč/m2/měsíc, úložné plochy 45Kč/m2/měsíc. Cena nájmu včetně záloh na služby (elektřina, zálohy na topení, úklid chodby, vodné a stočné) činí 10050Kč měsíčně. Kauce ve výši 1 měsíčního nájmu. Kontakt : 777 25 95 75, E-mail: Repinova16@seznam.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-atelieru-kancelare-v-ostrave-4. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Ostrava, pronájem Ostrava, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ostrava, komerční prostory Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Ostrava od realitky, Repinova Ostrava, komerční prostory od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční prostory s balkonem a nabízím komerční prostory Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 7 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Jindřich Částka, e-mail: indul@volny.cz, telefon: 777259575. Inzerát byl aktualizován dne 09.01.2017.

Fotogalerie: Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě - pronájem komerční prostory 1+kk, 81 m2 s balkonem Repinova Ostrava

Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě 1 Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě 2 Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě 3 Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě 4 Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě 5 Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě 6 Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě 7

Umístění na mapě: Pronájem ateliéru-kanceláře v Ostravě - pronájem komerční prostory 1+kk, 81 m2 s balkonem Repinova Ostrava

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti