Pronájem baru, Hranice na Moravě

Pronájem baru, Hranice na Moravě
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Hranice na Moravě
  • Velikost: 80 m2
  • Volný od: 29.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 29.09.2016
  • Cena: 11 400 Kč
  • Kontakt: Patrycja Ferdová
  • E-mail: patrika.ferdova@gmail.com
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím dlouhodobý pronájem plně zavedeného baru včetně veškerého vybavení, klientely a pokladny EET.Bar je vedený jako klub(kuřácká místnost i nekuřácká).Bar je po kompletní rekonstrukci.Kapacita je 60 míst k sezení včetně salonku.Dvě sociální zařízení s umyvadlem, zázemím a skladem.Možnost stálé galerie obrazů.Výše odstupného je 160 tisíc. Cena k jednání. Spěchá ze zdravotních důvodů. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-baru-hranice-na-morave. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Hranice na Moravě, pronájem Hranice na Moravě, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hranice na Moravě, komerční prostory Hranice na Moravě, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Hranice na Moravě bez realitky, Hranice na Moravě, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Hranice na Moravě. Požadovaná cena nemovitosti je 11 400 Kč. Pro více informací kontaktujte: Patrycja Ferdová, e-mail: patrika.ferdova@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 29.09.2016.

Fotogalerie: Pronájem baru, Hranice na Moravě - pronájem komerční prostory 80 m2 Hranice na Moravě

Pronájem baru, Hranice na Moravě 1 Pronájem baru, Hranice na Moravě 2 Pronájem baru, Hranice na Moravě 3 Pronájem baru, Hranice na Moravě 4 Pronájem baru, Hranice na Moravě 5 Pronájem baru, Hranice na Moravě 6 Pronájem baru, Hranice na Moravě 7

Umístění na mapě: Pronájem baru, Hranice na Moravě - pronájem komerční prostory 80 m2 Hranice na Moravě

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti