pronájem byt 1+kk Lipovec, Blansko

pronájem byt 1+kk Lipovec, Blansko
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Lipovec
  • Velikost: 1+kk, 35 m2
  • Volný od: 10.02.2017
  • Aktualizace inzerátu: 10.02.2017
  • Cena: 5 800 Kč
  • Kontakt: Š K
  • E-mail: k-real@email.cz
  • Telefon: 602778256
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronajmeme byt 1+kk v osobním vlastnictví, Lipovec, okr. Blansko. Cihlový byt, nově zrekonstruovaný v r. 2015, nezařízený, celková plocha asi 35 m2. Spojení autobus. Občanská a sociální vybavenost v místě. En. náročnost: tř. G. Krásné, čisté, zdravé a tiché prostředí. Oblast Moravského krasu a Drahanské vrchoviny. Obec leží na úpatí 600 m vysokého kopce Kojál. V blízkosti města Blansko, Brno a obec Jedovnice. 3. patro/5. pater s výtahem. Na samostatném, uzamykatelném obytném patře se nachází celkem 4 byty o velikosti 1+kk a 3 garsonky, vše po celkové zdařilé rekonstrukci. Ve velmi světlém a útulném bytě se nachází i kuchyňský kout s linkou a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a otopným radiátorem. Nové podlahy jsou plovoucí, v koupelně a WC jsou keramické obklady a dlažba. Teplá voda a vytápění bytu je řešeno vlastní kotelnou v bytovém domě. U domu je vyhrazené parkovací stání zdarma. Samotný obytný dům je dále průběžně rekonstruován. CENA: měsíční nájemné 5.100,- Kč + poplatek za veškeré energie a služby ve výši 700,- Kč/os. Kauce ve výši 1 měsíčního nájemného + provize RK. Kontakt: k-REAL tel. 602 778 256 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-byt-1-kk-lipovec-blansko. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Lipovec, pronájem Lipovec, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Lipovec, byt Lipovec, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Lipovec od realitky, Lipovec, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Lipovec. Požadovaná cena nemovitosti je 5 800 Kč. Pro více informací kontaktujte: Š K, e-mail: k-real@email.cz, telefon: 602778256. Inzerát byl aktualizován dne 10.02.2017.

Fotogalerie: pronájem byt 1+kk Lipovec, Blansko - pronájem byt 1+kk, 35 m2 Lipovec

pronájem byt 1+kk Lipovec, Blansko 1 pronájem byt 1+kk Lipovec, Blansko 2 pronájem byt 1+kk Lipovec, Blansko 3 pronájem byt 1+kk Lipovec, Blansko 4 pronájem byt 1+kk Lipovec, Blansko 5

Umístění na mapě: pronájem byt 1+kk Lipovec, Blansko - pronájem byt 1+kk, 35 m2 Lipovec

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti