Pronájem byt 2+1 Vyškov

Pronájem byt 2+1 Vyškov
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Vyškov
  • Velikost: 2+1, 62 m2
  • Volný od: 26.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 05.11.2016
  • Cena: 11 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Pronajmeme byt v osobním vlastnictví 2+1, Vyškov, okr. Vyškov, Jihomoravský kraj. V centru města. Spojení MHD, vlak, automobil. Veškerá občanská a sociální vybavenost. 2 minuty autobusové nádraží, do 5 minut škola, obchody, nádraží, náměstí, sportovní areál. Byt je velmi hezky řešen, v 1. patře a je po rekonstrukci. Celková plocha asi 62 m2. Dům je umístěn v krásné zahradě. K bytu náleží parkovací stání, sklepní kóje, kolárna a kočárkárna, sušárna, k dispozici je relax zóna a privátní dětské hřiště. Lze využít také služby správce, hernu. S možností trvalého pobytu. Byt je volný ihned. CENA: 8.200 Kč měsíčně nájem + 2.800 Kč měsíčně služby a inkaso + provize RK. Kontakt K-REAL tel. 602 778 256, email: k-real@email.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-byt-2-1-vyskov-3. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Vyškov, pronájem Vyškov, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Vyškov, byt Vyškov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Vyškov od realitky, Vyškov, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Vyškov. Požadovaná cena nemovitosti je 11 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 05.11.2016.

Fotogalerie: Pronájem byt 2+1 Vyškov - pronájem byt 2+1, 62 m2 Vyškov

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem byt 2+1 Vyškov - pronájem byt 2+1, 62 m2 Vyškov

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti