Pronájem bytu 0+1, Ostrava-Poruba, Mongolská

Pronájem bytu 0+1, Ostrava-Poruba, Mongolská
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Mongolská, Ostrava
  • Velikost: 1+kk, 28 m2
  • Volný od: 01.01.2017
  • Aktualizace inzerátu: 20.12.2016
  • Cena: 4 650 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem bytu 0+1, 28m2, přízemí, ul. Mongolská, Ostrava Poruba. Byt nezařízený, po částečné rekonstrukci, vymalován, kuchyňský kout s ledničkou, koupelna se sprchovým koutem. Možnost internetu a KTV, veškeré služby v místě. Nájem 4.650 + 1.300 zálohy na služby 1.300, vratná kauce 10 tis. a provize RK 5 tis. • K dispozici od 1. 1. 2017, případně už na vánoce. RKstone.cz - Tel. 739 363 105 - E-mail: radek.tursky@rkstone.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-0-1-ostrava-poruba-mongolska. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Ostrava, pronájem Ostrava, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ostrava, byt Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Ostrava od realitky, Mongolská Ostrava, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 4 650 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 20.12.2016.

Fotogalerie: Pronájem bytu 0+1, Ostrava-Poruba, Mongolská - pronájem byt 1+kk, 28 m2 Mongolská Ostrava

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem bytu 0+1, Ostrava-Poruba, Mongolská - pronájem byt 1+kk, 28 m2 Mongolská Ostrava

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti