Pronájem bytu 2+1 v Praze Běchovicích, 51m + 3 sklepy 14m

Pronájem bytu 2+1 v Praze Běchovicích, 51m + 3 sklepy 14m
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Českobrodská, Praha
  • Velikost: 2+1, 65 m2
  • Volný od: 01.08.2017
  • Aktualizace inzerátu: 03.08.2017
  • Cena: 10 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Od srpna 2017 nabízím dlouhodobý pronájem hezkého slunného bytu 2+1 ve zděném bytovém domě, ve kterém je pouze 10 bytů a s výhledem na jih do vnitrobloku s parkem, vzrostlými stromy a dětským hřištěm. Byt je v Praze Běchovicích s perfektní dostupností do centra. Pouhých 19 minut vlakem na hlavní nádraží. Zástavka MHD Na Vaňhově je 100m od bytového domu. Do centra Prahy s přestupem na metro je to 20 minut až 30 minut. Byt má zařízenou kuchyňskou linku se spotřebiči, včetně myčky + lednička a pračka. Obytné pokoje ( každý o velikosti 15m ) jsou bez zařízení. Na pronájem preferuji nekuřáka a bez domácích zvířat. Cena pronájmu je 10000kč + platby za služby včetně fondu oprav. Platby za služby budou stanoveny měsíčně zálohově a přeplatek ve vyúčtování bude vrácen nájemci. V opačném případě nájemce doplatí nedoplatek pokud bude vyúčtován. K bytu náleží 3 sklepy, z čehož jeden se dá využívat jako dílna, druhý na úschovu kol a třetí nejmenší na ukládaní potravin ( zavařeniny aj. ) Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-2-1-v-praze-bechovicich-51m-3-sklepy-14m. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha bez realitky, Českobrodská Praha, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 10 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 03.08.2017.

Fotogalerie: Pronájem bytu 2+1 v Praze Běchovicích, 51m + 3 sklepy 14m - pronájem byt 2+1, 65 m2 Českobrodská Praha

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem bytu 2+1 v Praze Běchovicích, 51m + 3 sklepy 14m - pronájem byt 2+1, 65 m2 Českobrodská Praha

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti