Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech

Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Bolonska, Praha
  • Velikost: 2+kk, 52 m2
  • Volný od: 01.02.2017
  • Aktualizace inzerátu: 08.01.2017
  • Cena: 12 900 Kč
  • Kontakt: Michala Smrckova
  • E-mail: michala.smrckova@gmail.com
  • Telefon: +34654456960
Upravit hledání

Text inzerátu: Byt v Hornich Mecholupech se nachazi v prizemi novostavby z roku 2007, pouhych 15 minut jizdy od centra mesta, s veskerou obcanskou vybavenosti v nejblizsim okoli (skoly, skolky, obchody, posta, MHD). Byt se sklada z velkeho obyvaciho pokoje s kuchynskou linkou, prostorte loznice, koupelny s vanou a toaletou. K bytu nalezi sklepni jednotka. Pronajima se castecne zarizeny. V cene 12.900 CZK jsou zahrnuty veskere poplatky, po konzultaci je mozne mit v byte domaciho mazlicka. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-2kk-v-hornich-mecholupech. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha bez realitky, Bolonska Praha, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 12 900 Kč. Pro více informací kontaktujte: Michala Smrckova, e-mail: michala.smrckova@gmail.com, telefon: +34654456960. Inzerát byl aktualizován dne 08.01.2017.

Fotogalerie: Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech - pronájem byt 2+kk, 52 m2 Bolonska Praha

Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech 1 Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech 2 Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech 3 Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech 4 Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech 5 Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech 6 Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech 7 Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech 8 Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech 9

Umístění na mapě: Pronájem bytu 2kk v Horních Mecholupech - pronájem byt 2+kk, 52 m2 Bolonska Praha

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti