Pronájem bytu 3+1 v Novém Strašecí

Pronájem bytu 3+1 v Novém Strašecí
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Křivoklátská 884, Nové Strašecí
  • Velikost: 3+1, 67 m2
  • Volný od: 23.06.2017
  • Aktualizace inzerátu: 22.11.2017
  • Cena: 8 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem bytu v Novém Strašecí Nabízím k pronájmu byt 3+1(67 m2) v Křivoklátské ulici, Nové Strašecí. Byt je po rekonstrukci, se sádrokartonovým jádrem, s prostornou koupelnou s rohovou vanou, nová kuchyňská linka, nové dveře a koberce, vymalovaný, natřená topení. Součástí bytu je také prosklená lodžie a prostorný sklep.Cena za pronájem je 8000,- Kč, poplatky dle počtu osob cca 5000,-Kč + vyúčtování na konci roku (standardně vysoké přeplatky).K nastěhování ihned. Kauce 2 nájmy dopředu včetně poplatků.V obci je veškerá občanská vybavenost a výborné dopravní spojení na Prahu (Zličín 30 minut autobusem). Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-3-1-v-novem-straseci. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Nové Strašecí, pronájem Nové Strašecí, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nové Strašecí, byt Nové Strašecí, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Nové Strašecí bez realitky, Křivoklátská 884 Nové Strašecí, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt s balkonem a nabízím byt Nové Strašecí. Požadovaná cena nemovitosti je 8 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 22.11.2017.

Fotogalerie: Pronájem bytu 3+1 v Novém Strašecí - pronájem byt 3+1, 67 m2 s balkonem Křivoklátská 884 Nové Strašecí

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem bytu 3+1 v Novém Strašecí - pronájem byt 3+1, 67 m2 s balkonem Křivoklátská 884 Nové Strašecí

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti