Pronájem bytu 3+kk u metra Háje

Pronájem bytu 3+kk u metra Háje
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Bohúňova, Praha
 • Velikost: 3+kk, 67 m2
 • Volný od: 30.12.2016
 • Aktualizace inzerátu: 30.12.2016
 • Cena: 14 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Petr Barcal
 • E-mail: petr@barcal.name
 • Telefon: 776455512
Upravit hledání

Text inzerátu: Byt 3+kk v o velikosti 66,4 m2 po vkusné rekonstrukci se zděným jádrem se nachází v klidné ulici 300 m od Milíčovského lesa. Okna a lodžie jsou orientována na východ. Byt je připraven pro nájemce si ho zařídit podle vlastních představ a je nabízen jako nezařízený. Nachází se v 6 NP a má bezpečnostní dveře s 3 zámky. Z oken a lodžie je pěkný výhled do zeleně. WC a koupelna je zvlášť, komora v předsíni a na míru vyrobená velká skříň v tamtéž. Moderní kuchyňská linka s varnou deskou. K bytu patří sklepní kóje o velikosti 1,5 m2. Dům je zateplen s novou fasádou, střechou a stupačkami. K dispozici je velký a moderní výtah. Je možno používat i kočárkárnu/kolárnu, která je zabezpečena mřížemi. V blízkosti 200 m supermarket Penny, Metro C ,Háje´ je 1 stanici BUSem nebo 7 minut chůzí a 600 m je poliklinika. K nájemnému účtovány jsou služby a energie 3500,- Kč při 4 osobách. Byt je v Družstevním vlastnictví. Vratná kauce ve výši 1 nájemného bez poplatků. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-3-kk-u-metra-haje. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha od realitky, Bohúňova Praha, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt s balkonem a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 14 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Petr Barcal, e-mail: petr@barcal.name, telefon: 776455512. Inzerát byl aktualizován dne 30.12.2016.

Fotogalerie: Pronájem bytu 3+kk u metra Háje - pronájem byt 3+kk, 67 m2 s balkonem Bohúňova Praha

Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 1 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 2 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 3 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 4 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 5 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 6 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 7 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 8 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 9 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 10 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 11 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 12 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 13 Pronájem bytu 3+kk u metra Háje 14

Umístění na mapě: Pronájem bytu 3+kk u metra Háje - pronájem byt 3+kk, 67 m2 s balkonem Bohúňova Praha

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti