Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře

Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: , Kutná Hora
 • Velikost: 3+kk, 78 m2
 • Volný od: 01.08.2017
 • Aktualizace inzerátu: 20.07.2017
 • Cena: 11 500 Kč
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Kontakt: ALFA RK
 • E-mail: sales@alfa2000.cz
 • Telefon: 602245009
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře Nabízíme k pronájmu byt 3+kk o výměře 78 m2. Byt má prostornou chodbu s vestavěnými skříněmi, kuchyňský kout s linkou, plynovým sporákem a myčkou. Ložnice má úložný prostor ve vestavěných skříních. Koupelna vybavena vanou a automatickou pračkou. Vytápění - samostatné s radiátory a plynovým turbokotlem s kombinací na ohřev užitkové vody. Byt je po celkové rekonstrukci. Nově je zřízena koupelna, kuchyně, vestavěné skříně v chodbě a ložnicích. Nové jsou dveře z masivu, plastové izolační okna s žaluziemi, dlažby, plovoucí podlahy a výmalby bytu. Příslušenstvím jsou balkon v obytném pokoji, lodžie v ložnici, garáž v přízemí, potravinový sklep 10 m2 a společné prostory (kočárkárna, kolárna), v suterénu domu. Cihlový dům je nově zateplen. Nachází se ve vilové zástavbě u klidné komunikace. Stanice MHD je v blízkosti. Nabízená možnost k bydlení je pro nájemníky s dostatečnými příjmy ze zaměstnaneckého poměru. Příležitost pro nekuřáky. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-3-kk-v-kutne-hore. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Kutná Hora, pronájem Kutná Hora, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Kutná Hora, byt Kutná Hora, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Kutná Hora od realitky, Kutná Hora, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt s balkonem s garáží a nabízím byt Kutná Hora. Požadovaná cena nemovitosti je 11 500 Kč. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Pro více informací kontaktujte: ALFA RK, e-mail: sales@alfa2000.cz, telefon: 602245009. Inzerát byl aktualizován dne 20.07.2017.

Fotogalerie: Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře - pronájem byt 3+kk, 78 m2 s balkonem s garáží Kutná Hora

Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 1 Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 2 Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 3 Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 4 Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 5 Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 6 Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 7 Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 8 Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 9 Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře 10

Umístění na mapě: Pronájem bytu 3+kk v Kutné Hoře - pronájem byt 3+kk, 78 m2 s balkonem s garáží Kutná Hora

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti