Pronájem chata se zahradou Vyškov

Pronájem chata se zahradou Vyškov
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Vyškov
  • Velikost: 600 m2
  • Volný od: 14.02.2017
  • Aktualizace inzerátu: 22.02.2017
  • Cena: 2 500 Kč
  • Kontakt: Š K
  • E-mail: k-real@email.cz
  • Telefon: 602778256
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronajmeme zahradu se zahradní chatkou, Vyškov, okr. Vyškov. Celková plocha asi 600 m2. Volné ihned. Spojení autobus, vlak. En. náročnost: tř. G. Občanská a sociální vybavenost v místě. Chatka je jen zateplená buňka asi 5 m x 2 m s funkčními kamínky na dřevo. Venkovní zastřešený přístřešek k posezení je asi 20 m2. Bez vody a elektřiny. Kolem pozemku protéká řeka Haná. V bezprostředním sousedství není žádná obytná zóna, soukromí je zaručeno. Pozemek je oplocený, je zatravněný, s ohništěm. CENA: 2.500,-Kč/měsíc + provize RK. Kontakt K-REAL tel. 602 778 256 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-chata-se-zahradou-vyskov. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti pronájem, hledám rekreační objekt Vyškov, pronájem Vyškov, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Vyškov, rekreační objekt Vyškov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem rekreační objekt Vyškov od realitky, Vyškov, rekreační objekt od makléře nebo RK, inzerát pronájem rekreační objekt a nabízím rekreační objekt Vyškov. Požadovaná cena nemovitosti je 2 500 Kč. Pro více informací kontaktujte: Š K, e-mail: k-real@email.cz, telefon: 602778256. Inzerát byl aktualizován dne 22.02.2017.

Fotogalerie: Pronájem chata se zahradou Vyškov - pronájem rekreační objekt 600 m2 Vyškov

Pronájem chata se zahradou Vyškov 1 Pronájem chata se zahradou Vyškov 2 Pronájem chata se zahradou Vyškov 3 Pronájem chata se zahradou Vyškov 4 Pronájem chata se zahradou Vyškov 5 Pronájem chata se zahradou Vyškov 6 Pronájem chata se zahradou Vyškov 7

Umístění na mapě: Pronájem chata se zahradou Vyškov - pronájem rekreační objekt 600 m2 Vyškov

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti