Pronájem kancelář a další, Brno - střed

Pronájem kancelář a další, Brno - střed
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Brno
  • Velikost: 20 m2
  • Volný od: 12.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 12.10.2016
  • Cena: 5 500 Kč
  • Kontakt: Š K
  • E-mail: k-real@email.cz
  • Telefon: 602778256
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronajmeme kanceláře a další prostory Brno - střed, okr. Brno - město, Jihomoravský kraj v centru města u hlavního nádraží. Prostory se nachází ve 2.,3. a 5. patře v rekonstruované budově s výtahem. V přízemí je restaurace. Vhodné na kanceláře, masáže, kosmetiku, čajovnu apod. Po úpravě možnost i na bydlení. Prostory k pronájmu od 20 m2 - 44 m2. (Například kancelář 20 m2 - cena 5.500 Kč měsíčně nájemné bez DPH + služby + provize RK). Kontakt K-REAL tel. 602 778 256, email: k-real@email.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-kancelar-a-dalsi-brno-stred. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Brno, pronájem Brno, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, komerční prostory Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Brno od realitky, Brno, komerční prostory od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 5 500 Kč. Pro více informací kontaktujte: Š K, e-mail: k-real@email.cz, telefon: 602778256. Inzerát byl aktualizován dne 12.10.2016.

Fotogalerie: Pronájem kancelář a další, Brno - střed - pronájem komerční prostory 20 m2 Brno

Pronájem kancelář a další, Brno - střed 1 Pronájem kancelář a další, Brno - střed 2 Pronájem kancelář a další, Brno - střed 3 Pronájem kancelář a další, Brno - střed 4 Pronájem kancelář a další, Brno - střed 5 Pronájem kancelář a další, Brno - střed 6 Pronájem kancelář a další, Brno - střed 7 Pronájem kancelář a další, Brno - střed 8

Umístění na mapě: Pronájem kancelář a další, Brno - střed - pronájem komerční prostory 20 m2 Brno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti