Pronájem kanceláře Brno

Pronájem kanceláře Brno
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Dukelská Třída, Brno
  • Velikost: 4+kk, 60 m2
  • Volný od: 08.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 08.11.2016
  • Cena: 5 500 Kč
  • Kontakt: Marek Předešlý
  • E-mail: kancelar@vkspectrum.cz
  • Telefon: 603555931
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k pronájmu volné kancelářské prostory v Brně, ul. Dukelská 100 o velikosti podlahové plochy 60 m2. Jedná o 4 místnosti /2 místnosti neprůchozí/ tvořící jeden celek. Prostory jsou po rekonstrukci, byla instalována nová platová okna a otopná tělesa. Kancelář se pronajímá nezařízená /majitel na své náklady zakoupí dle potřeby nájemce nábytek a další vybavení/ s menší kuchyňskou linkou, na podlaze je nový zátěžový koberec. Nájem činí 5 500,-Kč + zálohy na služby 1 500,-Kč. V ceně nájmu je zahrnuto 1x parkovací stání v objektu. Možnost zřízení sídla firmy. Výborná strategická poloha, v širším centru Brna, s bezproblémovým spojením autem i MHD a výbornou dostupností dálnice D1 a D2. Objekt je střežen kamerovým systémem. Pro více informací volejte. ........................... Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-kancelare-brno. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Brno, pronájem Brno, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, komerční prostory Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Brno bez realitky, Dukelská Třída Brno, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 5 500 Kč. Pro více informací kontaktujte: Marek Předešlý, e-mail: kancelar@vkspectrum.cz, telefon: 603555931. Inzerát byl aktualizován dne 08.11.2016.

Fotogalerie: Pronájem kanceláře Brno - pronájem komerční prostory 4+kk, 60 m2 Dukelská Třída Brno

Pronájem kanceláře Brno 1 Pronájem kanceláře Brno 2 Pronájem kanceláře Brno 3 Pronájem kanceláře Brno 4 Pronájem kanceláře Brno 5 Pronájem kanceláře Brno 6 Pronájem kanceláře Brno 7

Umístění na mapě: Pronájem kanceláře Brno - pronájem komerční prostory 4+kk, 60 m2 Dukelská Třída Brno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti