Pronájem kanceláře v centru Děčína

Pronájem kanceláře v centru Děčína
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Masarykovo nám., Děčín
  • Velikost: 20 m2
  • Volný od: 04.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 04.11.2016
  • Cena: 5 500 Kč
  • Kontakt: Jakub Košnar
  • E-mail: ing.jakubkosnar@gmail.com
  • Telefon: 734766169
Upravit hledání

Text inzerátu: Realitní kancelář Ing. Jakub Košnar, s.r.o. nabízí k podnájmu komerční prostor v centru města Děčín. Jedná se o kancelář s výměrou 20 m2, nacházející se na Masarykově náměstí, ve třetím patře budovy s výtahem. Kancelář má společný vstupní prostor s ostatními kancelářemi, kde se nachází i dvě toalety a kuchyňka. Možnost připojení k internetu. Dle dohody možno ponechat kancelářský nábytek. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-kancelare-v-centru-decina. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Děčín, pronájem Děčín, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Děčín, komerční prostory Děčín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Děčín od realitky, Masarykovo nám. Děčín, komerční prostory od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Děčín. Požadovaná cena nemovitosti je 5 500 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jakub Košnar, e-mail: ing.jakubkosnar@gmail.com, telefon: 734766169. Inzerát byl aktualizován dne 04.11.2016.

Fotogalerie: Pronájem kanceláře v centru Děčína - pronájem komerční prostory 20 m2 Masarykovo nám. Děčín

Pronájem kanceláře v centru Děčína 1 Pronájem kanceláře v centru Děčína 2 Pronájem kanceláře v centru Děčína 3 Pronájem kanceláře v centru Děčína 4 Pronájem kanceláře v centru Děčína 5 Pronájem kanceláře v centru Děčína 6 Pronájem kanceláře v centru Děčína 7

Umístění na mapě: Pronájem kanceláře v centru Děčína - pronájem komerční prostory 20 m2 Masarykovo nám. Děčín

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti