PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH

PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Výstavní 604, Ostrava
  • Velikost: 73 m2
  • Volný od: 01.09.2017
  • Aktualizace inzerátu: 11.08.2017
  • Cena: 6 800 Kč
  • Kontakt: Miroslav Batko
  • E-mail: balcarova1716@seznam.cz
  • Telefon: 602500955
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k pronájmu kanceláře, které jsou umístěny v 2. podlaží domu umístěného na ulici Výstavní, v obci Ostrava části Vítkovice. Samotné prostory tvoří jeden funkční celek a sestávají se z těchto místností: 3x kancelář, 1x předsíň, 1x WC. Nájem – 6800,-Kč/měsíc Vratná kauce – 15.000,-Kč Budova kde se kanceláře nachází je umístěna na exponovaném místě s velmi dobrou dostupností do centra Ostravy současně ve směru Frýdek – Místek, Ostrava – Poruba, Opava. K disposici telefonní linka a možnost připojení k internetu. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-kancelari-v-ostrave-vitkovicich. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Ostrava, pronájem Ostrava, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostrava, komerční prostory Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Ostrava bez realitky, Výstavní 604 Ostrava, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 6 800 Kč. Pro více informací kontaktujte: Miroslav Batko, e-mail: balcarova1716@seznam.cz, telefon: 602500955. Inzerát byl aktualizován dne 11.08.2017.

Fotogalerie: PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH - pronájem komerční prostory 73 m2 Výstavní 604 Ostrava

PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH 1 PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH 2 PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH 3 PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH 4 PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH 5 PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH 6 PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH 7 PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH 8

Umístění na mapě: PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V OSTRAVĚ-VÍTKOVICÍCH - pronájem komerční prostory 73 m2 Výstavní 604 Ostrava

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti