Pronájem komerční vily v Ostravě Radvanicích

Pronájem komerční vily v Ostravě Radvanicích
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Šmídova, Ostrava
  • Velikost: 5+1 a větší, 600 m2
  • Volný od: 05.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 29.10.2016
  • Cena: 30 000 Kč
  • Garáž: ano
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem 3.patrové vily s kancelářskými prostorami se sociálním zařízením 2 x na každém patře s celkovou užitnou plochou cca 600 m2 . V ceně jsou zahrnuty 2 velké garáže, parkovací plocha pro cca 10 vozidel a manipulační zatravněná oplocená plocha cca 3700m2 ke komerčním účelům. Objekt se nachází v Ostravě Radvanicích v dosahu místní mhd, zastávka cca 30m, vzdálenost do centra Ostravy je cca 8 km. Vytápění je ut na propan. Cena nájmu činí 30tis.Kč/měsíc. Kauce ve výši 1 měsíčního nájmu. Tel: 777 25 95 75. E-mail: Indul@volny. cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-komercni-vily-v-ostrave-radvanicich-2. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům Ostrava, pronájem Ostrava, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostrava, dům Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům Ostrava bez realitky, Šmídova Ostrava, dům od majitele bez RK, inzerát pronájem dům s garáží se zahradou a nabízím dům Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 30 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 29.10.2016.

Fotogalerie: Pronájem komerční vily v Ostravě Radvanicích - pronájem dům 5+1 a větší, 600 m2 s garáží se zahradou Šmídova Ostrava

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem komerční vily v Ostravě Radvanicích - pronájem dům 5+1 a větší, 600 m2 s garáží se zahradou Šmídova Ostrava

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti