Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno

Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Brno
  • Velikost: 1+kk, 32 m2
  • Volný od: 09.01.2018
  • Aktualizace inzerátu: 09.01.2018
  • Cena: 3 500 Kč
  • Kontakt: Š K
  • E-mail: k-real@email.cz
  • Telefon: 602778256
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronajmeme ubytování, spolubydlení v pokoji pro ženu - studentku, ulice Vodova, Královo Pole, Brno, okr. Brno - město, v třílůžkovém pokoji, 2. patro, celková plocha pokoje 32 m2, zařízený pro tři studenty, jižní strana, k užívání kuchyně 12 m2, předsíň 13 m2, koupelna 4 m2, samostatné WC, balkon, volné ihned. Spojení MHD, občanská a sociální vybavenost v místě, PENB G (nedodán). CENA: 3.100 Kč měsíčně nájem + 400 Kč měsíčně záloha na služby (ústřední topení, UPC, automatická pračka, lednice, mikrovlnka) + provize RK, smlouva do 31.8.2018 s možností prodloužení. Kontakt K-REAL tel. 602 778 256 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-mista-v-pokoji-kr-pole-brno. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Brno, pronájem Brno, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Brno od realitky, Brno, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 3 500 Kč. Pro více informací kontaktujte: Š K, e-mail: k-real@email.cz, telefon: 602778256. Inzerát byl aktualizován dne 09.01.2018.

Fotogalerie: Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno - pronájem byt 1+kk, 32 m2 Brno

Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno 1 Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno 2 Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno 3 Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno 4 Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno 5 Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno 6 Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno 7 Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno 8

Umístění na mapě: Pronájem místa v pokoji, Kr. Pole, Brno - pronájem byt 1+kk, 32 m2 Brno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti