Pronájem nebytových prostor

Pronájem nebytových prostor
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: U Balvanu, Jablonec nad Nisou
  • Velikost: 82 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 31.05.2017
  • Cena: 15 000 Kč
  • Kontakt: Pavla Baláková
  • E-mail: pajdule.b@seznam.cz
  • Telefon: 723756153
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme nově zrekonstruované nebytové prostory v Jablonci nad Nisou - U Balvanu. Poblíž objektu se nachází autobusové, vlakové a tramvajové nádraží. Pronajímaný prostor má k dispozici vlastní sociální zařízení. Celý prostor využívá vysoko rychlostní internet, který je v ceně nájmu + zabezpečení. Všechny místnosti jsou velice dobře prosvětlené. Celková plocha pronájmu 81,2 m². Prostor se nachází v 1. patře a skládá se z 1 velké místnosti, 1 menší místnosti, chodba s vchody do koupelny, na toaletu, do úklidové místnosti. V budově se také nachází výroba bižuterie, ovšem vchody a prostory jsou od sebe bezpečně oddělené. Parkovat lze přímo v ulici. Vratná kauce ve výši 2 nájmů. Volné do 1 měsíce. Cena pronájmu 15 000 Kč (vč. internetu, zabezpečení) + služby Kontakt: +420 723 756 153, office@jsbbijoux.com Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-nebytovych-prostor-35. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Jablonec nad Nisou, pronájem Jablonec nad Nisou, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Jablonec nad Nisou, komerční prostory Jablonec nad Nisou, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Jablonec nad Nisou bez realitky, U Balvanu Jablonec nad Nisou, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Jablonec nad Nisou. Požadovaná cena nemovitosti je 15 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Pavla Baláková, e-mail: pajdule.b@seznam.cz, telefon: 723756153. Inzerát byl aktualizován dne 31.05.2017.

Fotogalerie: Pronájem nebytových prostor - pronájem komerční prostory 82 m2 U Balvanu Jablonec nad Nisou

Pronájem nebytových prostor 1 Pronájem nebytových prostor 2 Pronájem nebytových prostor 3 Pronájem nebytových prostor 4 Pronájem nebytových prostor 5 Pronájem nebytových prostor 6 Pronájem nebytových prostor 7 Pronájem nebytových prostor 8 Pronájem nebytových prostor 9 Pronájem nebytových prostor 10

Umístění na mapě: Pronájem nebytových prostor - pronájem komerční prostory 82 m2 U Balvanu Jablonec nad Nisou

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti