Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice

Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Okrouhlice
  • Velikost: 2545 m2
  • Volný od: 01.05.2017
  • Aktualizace inzerátu: 26.04.2017
  • Cena: 16 000 Kč
  • Kontakt: Jan Fiala
  • E-mail: fiala.docasny@seznam.cz
  • Telefon: +420603577388
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k pronájmu nebytové prostory v obci Okrouhlice. Prostory obsahují: a) 2 dílny, šatnu, umývárnu, obslužnou místnost, 2x sklad o rozloze 261,8m2 b) dvě velké dřevěné kolny o rozloze cca 440m2 c) stavební buňku d) zpevněné manipulační plochy, zatravněné a jiné pozemky o rozloze 1844m2 Pozemek je průjezdný velkým návěsem a cca 50m od vlakového nádraží. Cena Pronájmu: 16000 Kč/měsíc + energie Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-nebytovych-prostor-s-pozemky-okrouhlice. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Okrouhlice, pronájem Okrouhlice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Okrouhlice, komerční prostory Okrouhlice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Okrouhlice bez realitky, Okrouhlice, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Okrouhlice. Požadovaná cena nemovitosti je 16 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jan Fiala, e-mail: fiala.docasny@seznam.cz, telefon: +420603577388. Inzerát byl aktualizován dne 26.04.2017.

Fotogalerie: Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice - pronájem komerční prostory 2545 m2 Okrouhlice

Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice 1 Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice 2 Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice 3 Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice 4 Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice 5 Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice 6 Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice 7 Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice 8

Umístění na mapě: Pronájem Nebytových prostor s pozemky - Okrouhlice - pronájem komerční prostory 2545 m2 Okrouhlice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti