Pronájem obchodu - Oblekovice

Pronájem obchodu - Oblekovice
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Znojmo
  • Velikost: 191 m2
  • Volný od: 02.02.2017
  • Aktualizace inzerátu: 14.03.2018
  • Cena: 24 200 Kč
  • Kontakt: RK TREND Znojmo
  • E-mail: trend.zn@volny.cz
  • Telefon: 774455363
Upravit hledání

Text inzerátu: Obchodní prostory o výměře 191 m2 se nachází v okrajové části města - Oblekovice. Prostory byly využívané jako prodejna potravin a jsou vhodné k užívání i jako skladovací prostory, kanceláře, ordinace nebo drobná výroba. Po dohodě mohou být součástí pronájmu i regály, pulty, mrazáky a další zařízení. Prodejní plocha má 157 m2 + sklady a sociální zařízení včetně šatny má 34 m2. Možné parkování je před budovou. Cena + energie. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-obchodu-oblekovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Znojmo, pronájem Znojmo, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Znojmo, komerční prostory Znojmo, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Znojmo od realitky, Znojmo, komerční prostory od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Znojmo. Požadovaná cena nemovitosti je 24 200 Kč. Pro více informací kontaktujte: RK TREND Znojmo, e-mail: trend.zn@volny.cz, telefon: 774455363. Inzerát byl aktualizován dne 14.03.2018.

Fotogalerie: Pronájem obchodu - Oblekovice - pronájem komerční prostory 191 m2 Znojmo

Pronájem obchodu - Oblekovice 1 Pronájem obchodu - Oblekovice 2 Pronájem obchodu - Oblekovice 3 Pronájem obchodu - Oblekovice 4 Pronájem obchodu - Oblekovice 5 Pronájem obchodu - Oblekovice 6 Pronájem obchodu - Oblekovice 7 Pronájem obchodu - Oblekovice 8

Umístění na mapě: Pronájem obchodu - Oblekovice - pronájem komerční prostory 191 m2 Znojmo

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti