Pronájem restaurace v Chrudimi.

Pronájem restaurace v Chrudimi.
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Masarykovo n.55, Chrudim
  • Velikost: 381 m2
  • Volný od: 07.09.2017
  • Aktualizace inzerátu: 25.09.2017
  • Cena: 1 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem restaurace s venkovní zahrádkou v centru Chrudimi. Pronajmu nebytové prostory v přízemí domu č.p.55 na Masarykově náměstí v Chrudimi ( v letech 1992-2017 restaurace Neupersky Dvůr), které tvoří: 2 restaurační místnosti, salonek a bar = 123 m2, kuchyně a sklady =60 m2 chodby, WC, 2 šatny, sklep = 148 m2 venkovní zahrádka =50 m2. Cena pronájmu dohodou. Kontakt tel.602310908.RK nekontaktovat. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-restaurace-v-chrudimi. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Chrudim, pronájem Chrudim, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Chrudim, komerční prostory Chrudim, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Chrudim bez realitky, Masarykovo n.55 Chrudim, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory se zahradou a nabízím komerční prostory Chrudim. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 25.09.2017.

Fotogalerie: Pronájem restaurace v Chrudimi. - pronájem komerční prostory 381 m2 se zahradou Masarykovo n.55 Chrudim

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem restaurace v Chrudimi. - pronájem komerční prostory 381 m2 se zahradou Masarykovo n.55 Chrudim

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti