Pronájem skladových prostor

Pronájem skladových prostor
 • Typ nemovitosti: komerční prostory
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: , Břasy
 • Velikost: 430 m2
 • Volný od: 08.09.2017
 • Aktualizace inzerátu: 08.09.2017
 • Cena: 120 Kč
 • Cena: 120 Kč za 1 m2
 • Kontakt: Pavel Novák
 • E-mail: kavon.pavel@seznam.cz
 • Telefon: 606446996
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme pronájem skladových prostor v obci Břasy. Velmi dobrá dostupnost z dálnice D5. Jedná se o nově zrekonstruovaný areál na okraji obce, nové, plné oplocení, výborná dostupnost pro kamiony, včetně možnosti parkování. K pronájmu jsou určeny dvě zděné haly, s novým osvětlením, rozvodem elektřiny a tlakového vzduchu. Jedna je napojena na vytápění. Každá z hal, má samostatný uzamykatelný vjezd. Dále je možnost pronájmu pozemků, ať už k parkování kamionů, nebo jako venkovní skladovací prostory. Možnost samostatného oplocení. Vše je na domluvě. Disponujeme manipulační technikou, (kolový nakladač, VZV) včetně obsluhy. Areál je kompletně uzavřený, včetně zabezpečovacího zařízení a kamerového systému. Skladové prostory, hala, pronájem, pozemek Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-skladovych-prostor-11. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Břasy, pronájem Břasy, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Břasy, komerční prostory Břasy, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Břasy bez realitky, Břasy, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Břasy. Požadovaná cena nemovitosti je 120 Kč. Cena za metr čtvereční je 120 Kč/m2. Pro více informací kontaktujte: Pavel Novák, e-mail: kavon.pavel@seznam.cz, telefon: 606446996. Inzerát byl aktualizován dne 08.09.2017.

Fotogalerie: Pronájem skladových prostor - pronájem komerční prostory 430 m2 Břasy

Pronájem skladových prostor 1 Pronájem skladových prostor 2 Pronájem skladových prostor 3 Pronájem skladových prostor 4 Pronájem skladových prostor 5

Umístění na mapě: Pronájem skladových prostor - pronájem komerční prostory 430 m2 Břasy

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti