Pronájem skladu-garáže v Ostravě

Pronájem skladu-garáže v Ostravě
  • Typ nemovitosti: garáž
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Pstruží, Ostrava
  • Velikost: 24 m2
  • Volný od: 05.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 29.10.2016
  • Cena: 900 Kč
  • Garáž: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem prázdné garáže-dílny /skladu v Ostravě Kunčičkách o velikosti 24m2 s ocelovými vraty, novou střechou a možností připojení elektrického proudu vedeného na nájemce. V garáži je možno parkovat i automobil s přívěsným vozíkem. Nájem 900Kč/měsíc + 2 měsíční vratná záloha. Tel: 777 25 95 75, E-mail: Indul@volny.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-skladu-garaze-v-ostrave. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, garáž, nemovitosti pronájem, hledám garáž Ostrava, pronájem Ostrava, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostrava, garáž Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem garáž Ostrava bez realitky, Pstruží Ostrava, garáž od majitele bez RK, inzerát pronájem garáž s garáží a nabízím garáž Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 900 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 29.10.2016.

Fotogalerie: Pronájem skladu-garáže v Ostravě - pronájem garáž 24 m2 s garáží Pstruží Ostrava

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronájem skladu-garáže v Ostravě - pronájem garáž 24 m2 s garáží Pstruží Ostrava

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti