Pronájem zahrada s chatou Vyškov

Pronájem zahrada s chatou Vyškov
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Vyškov
  • Velikost: 600 m2
  • Volný od: 14.02.2017
  • Aktualizace inzerátu: 14.02.2017
  • Cena: 3 500 Kč
  • Kontakt: Š K
  • E-mail: k-real@email.cz
  • Telefon: 602778256
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronajmeme pozemek, Vyškov, okr. Vyškov. Jedná se o zahradu s chatkou. Celková plocha asi 600 m2. Volné ihned. Spojení autobus, vlak. Občanská a sociální vybavenost v místě. Kolem pozemku protéká řeka Haná. V bezprostředním sousedství není žádná obytná zóna, soukromí je zaručeno. Pozemek je oplocený, je zatravněný, s ohništěm, zahradní chatkou (zateplenou buňkou) a venkovním zastřešeným posezením. CENA: 3.500,-Kč/měsíc bez elektřiny + provize RK. Kontakt K-REAL tel. 602 778 256 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-zahrada-s-chatou-vyskov. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti pronájem, hledám pozemek Vyškov, pronájem Vyškov, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Vyškov, pozemek Vyškov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem pozemek Vyškov od realitky, Vyškov, pozemek od makléře nebo RK, inzerát pronájem pozemek a nabízím pozemek Vyškov. Požadovaná cena nemovitosti je 3 500 Kč. Pro více informací kontaktujte: Š K, e-mail: k-real@email.cz, telefon: 602778256. Inzerát byl aktualizován dne 14.02.2017.

Fotogalerie: Pronájem zahrada s chatou Vyškov - pronájem pozemek 600 m2 Vyškov

Pronájem zahrada s chatou Vyškov 1 Pronájem zahrada s chatou Vyškov 2 Pronájem zahrada s chatou Vyškov 3 Pronájem zahrada s chatou Vyškov 4 Pronájem zahrada s chatou Vyškov 5 Pronájem zahrada s chatou Vyškov 6 Pronájem zahrada s chatou Vyškov 7

Umístění na mapě: Pronájem zahrada s chatou Vyškov - pronájem pozemek 600 m2 Vyškov

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti