Pronajmu BEZ RK novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy !

Pronajmu BEZ RK novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy !
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: U Leskavy, Brno
  • Velikost: 1+kk, 40 m2
  • Volný od: 01.07.2017
  • Aktualizace inzerátu: 24.07.2017
  • Cena: 9 500 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Pronajmu Bez RK nadstandardní novostavbu 1+kk v novém rezidenčním areálu Brno - Leskava. Příjemná lokalita v těsné blízkosti centra a zároveň pár kroků do přírody. V blízkosti Masarykova Univerzita, Fakultní nemocnice, nové nákupní centrum Campus Sguare – univerzitní kampus, - vše 2.zast. MHD. Výborná sociální vybavenost. Jedno z mála míst na Leskavě s výhledem do volného prostoru a zeleně. CP: 40.m2, 4.p /5, orient. JZ, balkon. Vybavení: koupelna s vanou, skříň se zrcadlem, bodová světla, otopný žebřík, podlahové vytápění, německá keramická dlažba. Jinak plovoucí podlaha. žaluzie, osvětlení. Nová kuchyňská linka, el.sporák s troubou. Vlastní měřiče tepla, vody, elektřiny. Bezbarierový dům i byt. Protipožární dveře, bezpečnostní zámky od domu. TV rozvody, přípojky na telefon, internet, programovatelný termostat topení. Výhoda: bezproblémový a rychlý výjezd na dálnici. Přímé spojení do centra - 10.min. Volné od 1.7., příp. 1.8.2017. Pro slušný pár, NEKUŘÁKY, bez zvířat. Cena: 9500,- + služ. 1600,- (zúčtovatelné), elektřina se přepisuje na nájemce. Vratná kauce. Brno, 604 486 928 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajmu-bez-rk-novostavbu-1-kk-brno-u-leskavy-3. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Brno, pronájem Brno, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Brno bez realitky, U Leskavy Brno, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt s balkonem a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 9 500 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 24.07.2017.

Fotogalerie: Pronajmu BEZ RK novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy ! - pronájem byt 1+kk, 40 m2 s balkonem U Leskavy Brno

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Pronajmu BEZ RK novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy ! - pronájem byt 1+kk, 40 m2 s balkonem U Leskavy Brno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti