Pronájmy divadelních prostor

Pronájmy divadelních prostor
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Votuzská, Praha Horní Počernice
  • Velikost: 5+1 a větší, 1 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 01.09.2017
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Barbora Jelínková
  • E-mail: jelinkova@divadlopocernice.cz
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Rádi bychom vám nabídli možnost pronájmu divadelních prostor na divadelní zkoušky či veřejné produkce. - Jsme divadlo v Praze 20 –Horních Počernicích s kapacitou 174 míst a profesionální divadelní technikou. - Pokud byste naše divadlo zvolili pro uskutečnění veřejných pořadů, jistě vás bude zajímat, že naše městská část má 15 000 obyvatel a jezdí k nám i diváci z přilehlých spádových oblastí. V takovém případě je v ceně pronájmu veškerý servis včetně prodeje vstupenek, propagace v tiskových materiálech divadla, kulturních programech, na internetových stránkách i sociálních sítích. - Možnost dlouhodobých pravidelných pronájmů s cenovým zvýhodněním. - Cena pronájmu našeho divadla patří mezi nejnižší v Praze. - Divadlo disponuje vlastním parkovištěm. - Více na www.divadlopocernice.cz V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na divadlo@divadlopocernice.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajmy-divadelnich-prostor. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Praha Horní Počernice, pronájem Praha Horní Počernice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha Horní Počernice, komerční prostory Praha Horní Počernice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Praha Horní Počernice bez realitky, Votuzská Praha Horní Počernice, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Praha Horní Počernice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Pro více informací kontaktujte: Barbora Jelínková, e-mail: jelinkova@divadlopocernice.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 01.09.2017.

Fotogalerie: Pronájmy divadelních prostor - pronájem komerční prostory 5+1 a větší, 1 m2 Votuzská Praha Horní Počernice

Pronájmy divadelních prostor 1 Pronájmy divadelních prostor 2 Pronájmy divadelních prostor 3

Umístění na mapě: Pronájmy divadelních prostor - pronájem komerční prostory 5+1 a větší, 1 m2 Votuzská Praha Horní Počernice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti