Řadový domek 4+1 ve Šluknově

Řadový domek 4+1 ve Šluknově
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Šluknov
 • Velikost: 4+1, 200 m2
 • Volný od: 06.10.2016
 • Aktualizace inzerátu: 06.10.2016
 • Cena: 1 659 000 Kč
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Kateřina Šťastná
 • E-mail: k.simkova@bydletrychle.com
 • Telefon: 777707192
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji řadový domek v osobním vlastnictví se zahradou a garáží o velikosti 4+1 v klidné lokalitě Šluknov - Císařský. Dům je po částečné rekonstrukci. Nová plastová okna, střecha a vchodové dveře. Také kompletní elektroinstalace, voda, odpady, koupelna a podlahy jsou nové. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod a elektřinu. Vytápění kotlem na tuhá paliva (stáří cca 2 roky) s možností změny na plynový kotel (plyn je zaveden k domu). Ohřev vody - boiler. V přízemí se nachází předsíň, technická místnost, obývací pokoj, kuchyň, WC, koupelna s vanou, komora a garáž. Nad garáží je terasa. V 1. patře jsou ložnice a dva pokoje. Pod obytnou částí sklep a nad obytnou částí půda. Celková plocha pozemku je cca 500 m2. V obci je veškerá občanská vybavenost. Dům je vhodný i pro rodinu s dětmi. Doporučuji prohlídku. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost inzerována v energetické třídě G. Uvedená cena je včetně provize RK. Financování zajistíme! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/radovy-domek-4-1-ve-sluknove. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Šluknov, prodej Šluknov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Šluknov, dům Šluknov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Šluknov od realitky, Šluknov, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Šluknov. Požadovaná cena nemovitosti je 1 659 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Kateřina Šťastná, e-mail: k.simkova@bydletrychle.com, telefon: 777707192. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2016.

Fotogalerie: Řadový domek 4+1 ve Šluknově - prodej dům 4+1, 200 m2 s garáží se zahradou Šluknov

Řadový domek 4+1 ve Šluknově 1 Řadový domek 4+1 ve Šluknově 2 Řadový domek 4+1 ve Šluknově 3 Řadový domek 4+1 ve Šluknově 4 Řadový domek 4+1 ve Šluknově 5 Řadový domek 4+1 ve Šluknově 6 Řadový domek 4+1 ve Šluknově 7 Řadový domek 4+1 ve Šluknově 8 Řadový domek 4+1 ve Šluknově 9

Umístění na mapě: Řadový domek 4+1 ve Šluknově - prodej dům 4+1, 200 m2 s garáží se zahradou Šluknov

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti