RD Napajedla

RD Napajedla
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Napajedla
 • Velikost: 5+1 a větší, 280 m2
 • Volný od: 02.02.2015
 • Aktualizace inzerátu: 21.12.2016
 • Cena: 1 430 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Zdeněk Zbořil
 • E-mail: olivegard@email.cz
 • Telefon: 736201199
Upravit hledání

Text inzerátu: Rodinný dům s pozemkem(6700m2) Spytihněv-Napajedla Nabízíme k prodeji, samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům v obci Spytihněv, na trase mezi obcemi Napajedla a Uherské Hradiště. Jedná se o cihelnou stavbu pravidelného obdélníkového půdorysu 13 x 12 m, s valbovou střechou s plechovou krytinou. Dům je asi 70 let starý, se solidní údržbou a v přiměřeném technickém stavu, s funkčními žlaby, svody, komíny a bleskosvodem. Dům je svojí dispozicí pojat jako dvougenerační obsahuje dva byty 3+1,(každý cca 140 m2 podlahové plochy) jeden v přízemí, druhý v 1. poschodí, z přístupové chodby jsou vždy přístupné dva pokoje koupelna a kuchyň, za kterou je další pokoj, patra jsou propojena širokým dřevěným schodištěm. Podlahy jsou původní, v obytné části většinou dřevěné, jinde s keramickou dlažbou. Vytápění je ústředním topením, zdrojem je kotel na zemní plyn umístěný ve sklepě, podsklepený je celý objekt. Dům je napojen na městský vodovodní řad, rozvod zemního plynu i elektřinu., dále disponuje vlastní studnou pro užitkovou vodu a odpadní jímkou na vyvážení. Dům je poměrně rozlehlý, umožňuje částečně i změnu dispozice, pro dosažení moderního standartu bydlení, vyžaduje ovšem rekonstrukci. Po delší dobu je obydlen pouze v jednom podlaží a úroveň bydlení poněkud zastarala. K domu přiléhá hospodářská stavba sloužící jako sklad, kůlna,hospodářské zázemí. Nemovitost stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 6700 m2, z něhož je část použitelná jako samostatná stavební parcela. Přístup je po místní asfaltové nepříliš frakventované komunikaci, poněkud rušivě může působit blízkost železniční rychlotrati. Cena za nemovitost je 1.430.000,- Kč. tel.736201199 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rd-napajedla. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Napajedla, prodej Napajedla, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Napajedla, dům Napajedla, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Napajedla od realitky, Napajedla, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Napajedla. Požadovaná cena nemovitosti je 1 430 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Zdeněk Zbořil, e-mail: olivegard@email.cz, telefon: 736201199. Inzerát byl aktualizován dne 21.12.2016.

Fotogalerie: RD Napajedla - prodej dům 5+1 a větší, 280 m2 se zahradou Napajedla

RD Napajedla 1 RD Napajedla 2 RD Napajedla 3 RD Napajedla 4 RD Napajedla 5 RD Napajedla 6 RD Napajedla 7 RD Napajedla 8 RD Napajedla 9

Umístění na mapě: RD Napajedla - prodej dům 5+1 a větší, 280 m2 se zahradou Napajedla

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti