Rekreační domek Klokočůvek

Rekreační domek Klokočůvek
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Odry, Klokočůvek č.e. 58, Odry
  • Velikost: 48 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 01.11.2017
  • Cena: 330 000 Kč
  • Kontakt: Jan Godal
  • E-mail: godal@insolvencni-kancelar.eu
  • Telefon: 725080896
Upravit hledání

Text inzerátu: Rekreační domek, jednopodlažní + suterén. Sedlová střecha bez podkroví. Umístění - chatová oblast Klokočůvek. Napojení - elektřina. Voda pouze dešťová se střechy. Splašková kanalizace svedena do jímky na vyvážení. Dispozice: I. NP předsíň se schodištěm, pokoj, malá ložnička, dvě komory a balkon. I. PP chodba se schodištěm, sklad s kuchyňkou a WC na užitkovou vodu. Konstrukce: základy betonové včetně izolace proti zemní vlhkosti. Zdivo z cihel a tvárnic tl. 30 cm. Střecha sedlová, krytina tašky plechová. Stropy dřevěné s rovným omítaným podhledem. schody do suterénu betonové. podlahy v obytných místnostech betonové. Vnitřní omítky hladké vápenné, venkovní břízolitové, Dveře hladké, plné. okna dřevěná dvojitá. Vytápění lokální na tuhá paliva. Elektroinstalace světelná, bleskosvod není. Rozvod vody není. Rozvod vody není. Stáří domku 49 let. Domek stojí na pozemku 48 m2, u domku je pozemek 321 m2. Cena zjištěna znaleckým posudkem. Prodávající je insolvenční správce, který nemovité věci (domek s pozemkem pod ním a u něj) prodává v rámci insolvenčního řízení. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rekreacni-domek-klokocuvek. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Odry, prodej Odry, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Odry, rekreační objekt Odry, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Odry bez realitky, Odry, Klokočůvek č.e. 58 Odry, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt a nabízím rekreační objekt Odry. Požadovaná cena nemovitosti je 330 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jan Godal, e-mail: godal@insolvencni-kancelar.eu, telefon: 725080896. Inzerát byl aktualizován dne 01.11.2017.

Fotogalerie: Rekreační domek Klokočůvek - prodej rekreační objekt 48 m2 Odry, Klokočůvek č.e. 58 Odry

Rekreační domek Klokočůvek 1 Rekreační domek Klokočůvek 2 Rekreační domek Klokočůvek 3 Rekreační domek Klokočůvek 4 Rekreační domek Klokočůvek 5 Rekreační domek Klokočůvek 6 Rekreační domek Klokočůvek 7 Rekreační domek Klokočůvek 8

Umístění na mapě: Rekreační domek Klokočůvek - prodej rekreační objekt 48 m2 Odry, Klokočůvek č.e. 58 Odry

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti