Rodinný dům Opava - Kylešovice

Rodinný dům Opava - Kylešovice
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Hlavní 80, Opava
 • Velikost: 3+1, 712 m2
 • Volný od: 15.09.2017
 • Aktualizace inzerátu: 15.09.2017
 • Cena: 1 100 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Mgr. RNDr. Zita Calabri
 • E-mail: calabri@centrum.cz
 • Telefon: 606849265
Upravit hledání

Text inzerátu: Vlastní rodinný dům je zděný, z cihelného zdiva s jednou bytovou jednotkou, postaven v minulém století před 2. sv. válkou. Dům obsahuje suterén v části zastavěné plochy, přízemí a půdní prostor pod sedlovou střechou. Přízemí obsahuje zádveří, vstupní místnost, obývací pokoj, ložnici, větší kuchyni, koupelnu, WC. Topení je ústřední s novějším plynovým kotlem umístěným v původně hospodářské části za domem, nyní zrekonstruované na prádelnu. Za domem z levé části je přistavěn k domu přízemní přístřešek ve špatném stavu. Pozemek výměry 712 m2. Údržba domu je průměrná, místy jsou ve zdivu drobné praskliny, suterén je vlhký. S přístupem kolem domu z jeho levé strany je dále za domem situována v dobrém místě pěkná zahrada, která se přímo vybízí případně k postavení nového moderního rodinného domu. Tel. 737543287, 606849265, info@justitias.cz, www.justitias.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-opava-kylesovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Opava, prodej Opava, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Opava, dům Opava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Opava od realitky, Hlavní 80 Opava, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Opava. Požadovaná cena nemovitosti je 1 100 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Mgr. RNDr. Zita Calabri, e-mail: calabri@centrum.cz, telefon: 606849265. Inzerát byl aktualizován dne 15.09.2017.

Fotogalerie: Rodinný dům Opava - Kylešovice - prodej dům 3+1, 712 m2 se zahradou Hlavní 80 Opava

Rodinný dům Opava - Kylešovice 1 Rodinný dům Opava - Kylešovice 2 Rodinný dům Opava - Kylešovice 3 Rodinný dům Opava - Kylešovice 4 Rodinný dům Opava - Kylešovice 5 Rodinný dům Opava - Kylešovice 6 Rodinný dům Opava - Kylešovice 7

Umístění na mapě: Rodinný dům Opava - Kylešovice - prodej dům 3+1, 712 m2 se zahradou Hlavní 80 Opava

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti