Rodinný dům Plavy

Rodinný dům Plavy
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Plavy
 • Velikost: 4+1, 180 m2
 • Volný od: 08.08.2017
 • Aktualizace inzerátu: 08.08.2017
 • Cena: 2 800 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Radka Zelenková
 • E-mail: radka.zelenkova@rk-kubat.cz
 • Telefon: 602 455 653
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme Vám na prodej rodinný dům v obci Plavy. Popis nemovitosti Jedná se o původní objekt hasičské požární zbrojnice, který byl před čtyřmi lety celkově přestavěn a zrekonstruován – izolace proti zemní vlhkosti, ústřední vytápění elektrokotel, nová střešní krytina, nová okna s izolačním sklem, rozvody vody, ele., odpadů, zateplení obvodových zdí a příprava na fasádu, kterou je možné dodělat dle Vašich požadavků v ceně nemovitosti. RD je vhodný k trvalému bydlení i pro rekreaci. Objekt má 2 N.P. a podkroví se sedlovou střechou a je částečně podsklepený. V přízemí domu jsou dvě garáže a vstupní chodba se schodištěm do 2.NP. a podkroví. V 1NP. se nachází koupelna a 2 prostorné pokoje s možností využití jako ložnice a dětský pokoj. V 2NP se nachází obývací pokoj, kuchyň, ložnice a koupelna s WC. V podkroví je kuchyň s jídelnou, obývacím pokojem, koupelnou, balkonem a krbem. V suterénu je kotelna, dílna a sklad zeleniny se vstupem do zahrady pod dům. Dům je celoročně dobře dostupný od silnice. Dům je velmi dobře udržovaný. Objekt se prodává včetně veškerého vybavení s možností okamžitého užívání. RD se nachází v klidné lokalitě nedaleko lesa s malebným výhledem na okolní kopce. V obci je kompletní občanská vybavenost, potraviny, restaurace, lékař, škola, pošta a další možnost nákupů je ve městě Tanvald, cca 5 min. autem. V blízkosti se nabízí široké turistické či sportovní využití. (běžecké tratě a lyž. areály) ( Rejdice, Paseky nad Jizerou, Kořenov). Sjezdovka se také nachází přímo v obci, cca 100 m od RD. Není známa energetická třída (PENB) této nemovitosti, uvádíme v souladu s novelou zákona 406/2000 Sb. energetickou třídu G. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-plavy. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Plavy, prodej Plavy, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Plavy, dům Plavy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Plavy od realitky, Plavy, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s balkonem s garáží se zahradou a nabízím dům Plavy. Požadovaná cena nemovitosti je 2 800 000 Kč. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Radka Zelenková, e-mail: radka.zelenkova@rk-kubat.cz, telefon: 602 455 653. Inzerát byl aktualizován dne 08.08.2017.

Fotogalerie: Rodinný dům Plavy - prodej dům 4+1, 180 m2 s balkonem s garáží se zahradou Plavy

Rodinný dům Plavy 1 Rodinný dům Plavy 2 Rodinný dům Plavy 3 Rodinný dům Plavy 4 Rodinný dům Plavy 5 Rodinný dům Plavy 6 Rodinný dům Plavy 7

Umístění na mapě: Rodinný dům Plavy - prodej dům 4+1, 180 m2 s balkonem s garáží se zahradou Plavy

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti