Roubená chalupa na Hamštejně

Roubená chalupa na Hamštejně
 • Typ nemovitosti: rekreační objekt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Hamštejn
 • Velikost: 4+1, 100 m2
 • Volný od: 02.09.2017
 • Aktualizace inzerátu: 02.09.2017
 • Cena: 940 000 Kč
 • Garáž: ano
 • Kontakt: Hana Hušková
 • E-mail: hana.huskova82@seznam.cz
 • Telefon: 776154850
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k prodeji zachovalou roubenou chalupu v Českém ráji na Hamštejně, 4 km od Kozákova. Exkluzivní místo na odpočinek a rekreaci, chalupa se nachází na samotě u lesa (v blízkosti 5 dalších chalup). Lyžařský vlek Hamštejn je vzdálen pár desítek metrů. Objekt je napojen na elektřinu. Voda ze studně. U chalupy je pozemek o výměře 138 m2, dále k chalupě náleží pozemek (vzdálený cca 200 m) o výmeře 2111 m2. Obytná část se nachází v přízemí a v prvním patře. Krovy jsou v dobrém stavu. Objekt má sklep a garáž. RK nevolat! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/roubena-chalupa-na-hamstejne. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Hamštejn, prodej Hamštejn, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hamštejn, rekreační objekt Hamštejn, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Hamštejn bez realitky, Hamštejn, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt s garáží a nabízím rekreační objekt Hamštejn. Požadovaná cena nemovitosti je 940 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Pro více informací kontaktujte: Hana Hušková, e-mail: hana.huskova82@seznam.cz, telefon: 776154850. Inzerát byl aktualizován dne 02.09.2017.

Fotogalerie: Roubená chalupa na Hamštejně - prodej rekreační objekt 4+1, 100 m2 s garáží Hamštejn

Roubená chalupa na Hamštejně 1 Roubená chalupa na Hamštejně 2 Roubená chalupa na Hamštejně 3 Roubená chalupa na Hamštejně 4 Roubená chalupa na Hamštejně 5 Roubená chalupa na Hamštejně 6 Roubená chalupa na Hamštejně 7 Roubená chalupa na Hamštejně 8 Roubená chalupa na Hamštejně 9 Roubená chalupa na Hamštejně 10 Roubená chalupa na Hamštejně 11 Roubená chalupa na Hamštejně 12 Roubená chalupa na Hamštejně 13

Umístění na mapě: Roubená chalupa na Hamštejně - prodej rekreační objekt 4+1, 100 m2 s garáží Hamštejn

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti