Stavební pozemek Brno - Rozdrojovice

Stavební pozemek Brno - Rozdrojovice
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Rozdrojovická, Rozdrojovice
  • Velikost: 1435 m2
  • Volný od: 27.10.2017
  • Aktualizace inzerátu: 27.10.2017
  • Cena: 6 000 000 Kč
  • Kontakt: Irena Simona Kubová
  • E-mail: irena.kubova@iskgroup.cz
  • Telefon: 774 937 774
Upravit hledání

Text inzerátu: Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej stavebního pozemku o celkové ploše 1435m2. Jedná se o atraktivní část Brna, v blízkosti Brněnské přehrady. Pozemek se nachází na samém okraji obce Rozdrojovice, v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady. Pozemek rovinatý, v lokalitě nově budovaných samostatně stojících rodinných domů. Pozemek je čtvercový, uliční šíře 36m2. Sítě na hraně pozemku - již umístěný antoníček, kanalizace, plyn, elektřina, voda, sítě již v ceně pozemku. Příjezdová komunikace asfaltová. Dostupnost do centra Brna 15min. Lze postavit bungalov i patrový dům, fotografie domu je ilustrační, dle již předpřipraveného projekt Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/stavebni-pozemek-brno-rozdrojovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Rozdrojovice, prodej Rozdrojovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Rozdrojovice, pozemek Rozdrojovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Rozdrojovice od realitky, Rozdrojovická Rozdrojovice, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Rozdrojovice. Požadovaná cena nemovitosti je 6 000 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Irena Simona Kubová, e-mail: irena.kubova@iskgroup.cz, telefon: 774 937 774. Inzerát byl aktualizován dne 27.10.2017.

Fotogalerie: Stavební pozemek Brno - Rozdrojovice - prodej pozemek 1435 m2 Rozdrojovická Rozdrojovice

Stavební pozemek Brno - Rozdrojovice 1 Stavební pozemek Brno - Rozdrojovice 2 Stavební pozemek Brno - Rozdrojovice 3 Stavební pozemek Brno - Rozdrojovice 4 Stavební pozemek Brno - Rozdrojovice 5

Umístění na mapě: Stavební pozemek Brno - Rozdrojovice - prodej pozemek 1435 m2 Rozdrojovická Rozdrojovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti