Strategické skladovací prostory

Strategické skladovací prostory
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Vodařská, Brno
  • Velikost: 594 m2
  • Volný od: 08.08.2017
  • Aktualizace inzerátu: 08.08.2017
  • Cena: 61 823 Kč
  • Kontakt: Dan Uldrijan
  • E-mail: uldrijan@centrum.cz
  • Telefon: 737376870
Upravit hledání

Text inzerátu: Přímý majitel nabízí k pronájmu skladovací a obchodní prostory ve strategické lokalitě v Brně Horních Heršpicích v blízkosti centra a MHD, s výbornou dostupností na D1. Sklad se nachází v objektu, střeženém 13 hodin denně. Ve svátky a o víkendech je ostraha 24h. Celková výměra skladovací plochy je 593,5 m2 s možností rozšíření až na výměru 1450,5 m2. k Prostorům náleží i kancelář o celkové výměře 20 m2. Ke skladu náleží i kryté zásobovací rampy o výměře 88 m2. K dispozici je dostatečné parkoviště i s vjezdem pro kamiony. Nájemné je stanoveno na 1250 kč/m2/rok + DPH + paušál na provozní náklady. Energie jsou účtovány na základě skutečné spotřeby. Cena možná k jednání, dle konkrétní poptávky. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/strategicke-skladovaci-prostory. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Brno, pronájem Brno, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, komerční prostory Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Brno bez realitky, Vodařská Brno, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 61 823 Kč. Pro více informací kontaktujte: Dan Uldrijan, e-mail: uldrijan@centrum.cz, telefon: 737376870. Inzerát byl aktualizován dne 08.08.2017.

Fotogalerie: Strategické skladovací prostory - pronájem komerční prostory 594 m2 Vodařská Brno

Strategické skladovací prostory 1 Strategické skladovací prostory 2 Strategické skladovací prostory 3 Strategické skladovací prostory 4

Umístění na mapě: Strategické skladovací prostory - pronájem komerční prostory 594 m2 Vodařská Brno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti