Ubytování v malebné chalupě na Šumavě

Ubytování v malebné chalupě na Šumavě
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Pěkná, Pěkná
  • Velikost: 3+kk, 1 m2
  • Volný od: 02.02.2015
  • Aktualizace inzerátu: 30.08.2016
  • Cena: 280 Kč
  • Kontakt: Alena Bartošová
  • E-mail: chalupanasumave@email.cz
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Ubytování krátkodobé i dlouhodobé ve třech dvoulůžkových pokojích na samotě v nádherné přírodě NP Šumava. Nabízíme 3 samostatné dvoulůžkové pokoje v patře nově zrekonstruované šumavské chalupy se zahradou. Na patře k dispozici koupelna se sprchovým koutem a WC a obývací prostor s kuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a plotýnkou, která je společná pro všechny 3 pokoje. V chalupě je k dispozici internet a u domu pohodlně zaparkují 4 auta. K venkovnímu posezení můžete využít upravenou zahradu s ohništěm, k procházkám a výletům láká nádherné okolí NP Šumava s množstvím turistických tras a cyklostezek. Pro milovníky vody je zde možnost sjetí Vltavy a to buď z Lenory do Pěkné nebo z Pěkné až k Lipnu. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/ubytovani-v-malebne-chalupe-na-sumave. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti pronájem, hledám rekreační objekt Pěkná, pronájem Pěkná, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Pěkná, rekreační objekt Pěkná, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem rekreační objekt Pěkná bez realitky, Pěkná Pěkná, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát pronájem rekreační objekt a nabízím rekreační objekt Pěkná. Požadovaná cena nemovitosti je 280 Kč. Pro více informací kontaktujte: Alena Bartošová, e-mail: chalupanasumave@email.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 30.08.2016.

Fotogalerie: Ubytování v malebné chalupě na Šumavě - pronájem rekreační objekt 3+kk, 1 m2 Pěkná Pěkná

Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 1 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 2 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 3 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 4 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 5 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 6 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 7 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 8 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 9 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 10 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 11 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 12 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 13 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 14 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 15 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 16 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 17 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 18 Ubytování v malebné chalupě na Šumavě 19

Umístění na mapě: Ubytování v malebné chalupě na Šumavě - pronájem rekreační objekt 3+kk, 1 m2 Pěkná Pěkná

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti