V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek.

V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek.
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Roma, Campagnano di Roma (RM)
 • Velikost: 5+1 a větší, 500 m2
 • Volný od: 14.12.2017
 • Aktualizace inzerátu: 14.12.2017
 • Cena: 56 430 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Iryna Herasymenko
 • E-mail: info@euroitaliadom.com
 • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: Ve střední Itálii, pět minut od jezera Bracciano a padesát minut od mezinárodního letiště v římské letiště Fiumicino a do centra Říma, v prodeji luxusní vilu tam 500 m² s pozemkem asi dvou hektarů. Dotčené území je turistickým cílem a je charakterizováno přítomností přírodních parků, jezer a historických měst, jako jsou Viterbo a Tarquinia. Oblast je dobře napojena na město Řím dálnicí, státními silnicemi a železnicí. Pozemek v nemovitosti je pěstován s olivovníky a obsahuje i další staletí staré botanické rostliny. Vila, ve dvou úrovních nad zemí, se nachází v dominantním postavení, a z jeho terasy můžete obdivovat venkovskou krajinu velkou hodnotu životního prostředí. Dům se vyznačuje moderní kvalitní architektury, budování kvalitních materiálů, luxusní povrchové úpravy a technické vybavenosti vynikající kvalita obrazu, vhodná k zajištění pohodlí a dokonalou funkčnost. Dopravní dostupnost je zajištěna dlážděnou cestou ve velmi soukromé a klidné oblasti. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-italii-nedaleko-rima-a-jezera-bracciano-je-panoramaticky-zamek. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Roma, Campagnano di Roma (RM), prodej Roma, Campagnano di Roma (RM), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Roma, Campagnano di Roma (RM), dům Roma, Campagnano di Roma (RM), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Roma, Campagnano di Roma (RM) od realitky, Roma, Campagnano di Roma (RM), dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s balkonem se zahradou a nabízím dům Roma, Campagnano di Roma (RM). Požadovaná cena nemovitosti je 56 430 000 Kč. Nemovitost má balkon. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 14.12.2017.

Fotogalerie: V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. - prodej dům 5+1 a větší, 500 m2 s balkonem se zahradou Roma, Campagnano di Roma (RM)

V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 1 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 2 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 3 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 4 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 5 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 6 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 7 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 8 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 9 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 10 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 11 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 12 V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. 13

Umístění na mapě: V Itálii, nedaleko Říma a jezera Bracciano je panoramatický zámek. - prodej dům 5+1 a větší, 500 m2 s balkonem se zahradou Roma, Campagnano di Roma (RM)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti