v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí.

v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí.
 • Typ nemovitosti: komerční prostory
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Italia, Borgomanero (NO)
 • Velikost: 5+1 a větší, 680 m2
 • Volný od: 10.10.2016
 • Aktualizace inzerátu: 10.10.2016
 • Cena: 23 778 480 Kč
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Iryna Herasymenko
 • E-mail: info@euroitaliadom.com
 • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: V severní Itálii, třicet pět kilometrů od mezinárodního letiště Milan Malpensa a není daleko od turistických středisek na jezera Maggiore a jezera D'Orta, na prodej komerčních a rezidenčních nemovitostí v urbanizované a přístupném místě. Budova, nově postavená a ve výborném technickém stavu budovy, je ve dvou úrovních nad zemí pro celkem 680 metrů čtverečních, přidat terasu o velikosti 250 metrů čtverečních, částečně krytá. V přízemí pro komerční použití, měřící plochu asi 450 metrů čtverečních a je rozdělen do kanceláře, velké skladiště a dvě koupelny, z nichž jedna vybavených pro osoby se zdravotním postižením. Vše v přízemí se podhledu s hliníkovými lamelami. V horním patře je byt o 180 metrech čtverečních a skládá se ze tří ložnic, dvě koupelny, velký obývací pokoj, kuchyň s přilehlou komorou. Byt je obklopen ze tří stran krásnou terasou 250 metrů čtverečních, z nichž 100 se vztahuje střechu s trámy. K dispozici je podkroví asi 50 metrů čtverečních, připojený k domu s točitým schodištěm. Dům je vybaven dvěma typy alarm, objemové a perimetru. Dokonce i kanceláře jsou opatřeny poplašným systémem. K dispozici je také dlážděný dvorek s přístavbu 100 m² zahrada s automatickým zavlažovacím systémem. Umožní přístup do kanceláří branou široká 6 metrů. Krabička v přízemí je cca 50 metrů čtverečních, s vnitřním čisté výšky tří metrů. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-severni-italii-v-komercnich-a-rezidencnich-nemovitosti. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti prodej, hledám komerční prostory Italia, Borgomanero (NO), prodej Italia, Borgomanero (NO), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Borgomanero (NO), komerční prostory Italia, Borgomanero (NO), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční prostory Italia, Borgomanero (NO) od realitky, Italia, Borgomanero (NO), komerční prostory od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční prostory s balkonem s garáží se zahradou a nabízím komerční prostory Italia, Borgomanero (NO). Požadovaná cena nemovitosti je 23 778 480 Kč. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 10.10.2016.

Fotogalerie: v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. - prodej komerční prostory 5+1 a větší, 680 m2 s balkonem s garáží se zahradou Italia, Borgomanero (NO)

v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 1 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 2 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 3 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 4 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 5 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 6 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 7 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 8 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 9 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 10 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 11 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 12 v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. 13

Umístění na mapě: v severní Itálii, v komerčních a rezidenčních nemovitostí. - prodej komerční prostory 5+1 a větší, 680 m2 s balkonem s garáží se zahradou Italia, Borgomanero (NO)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti