V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu.

V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu.
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Arenzano (GE)
 • Velikost: 5+1 a větší, 192 m2
 • Volný od: 20.10.2016
 • Aktualizace inzerátu: 20.10.2016
 • Cena: 29 723 100 Kč
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Iryna Herasymenko
 • E-mail: info@euroitaliadom.com
 • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: V severní Itálii, v nejkrásnější turistické oblasti Ligurského moře, prodej prestižní panoramatický bytu, jen dvacet kilometrů od mezinárodního letiště v Janově. Budova, v rezidenčním komplexu s bazénem, obklopený zelení s výhledem na moře, plochy o rozměrech 192 metrů čtverečních kryté šel na dvou úrovních, s přidáním vybavené terasy, sklep a parkování v garáži. Dům, v perfektním stavu s vytápění budov a klimatizace, je strukturovaná následujícím způsobem: velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní, ložnice, mistr koupelnou, koupelna pro hosty a komora. Ve spodním patře se nachází dvě velké ložnice s koupelnou a prádelny, terasou a vybavenou soukromou zahradu s troubou a grilem. Pro vozidla a pěší dostupnost je výborná. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-severni-italii-v-ligurie-luxusni-panoramaticke-bytu. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Arenzano (GE), prodej Arenzano (GE), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Arenzano (GE), byt Arenzano (GE), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Arenzano (GE) od realitky, Arenzano (GE), byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem s garáží se zahradou a nabízím byt Arenzano (GE). Požadovaná cena nemovitosti je 29 723 100 Kč. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 20.10.2016.

Fotogalerie: V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. - prodej byt 5+1 a větší, 192 m2 s balkonem s garáží se zahradou Arenzano (GE)

V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 1 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 2 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 3 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 4 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 5 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 6 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 7 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 8 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 9 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 10 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 11 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 12 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 13 V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. 14

Umístění na mapě: V severní Itálii, v Ligurie Luxusní panoramatické bytu. - prodej byt 5+1 a větší, 192 m2 s balkonem s garáží se zahradou Arenzano (GE)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti