Velmi hezky situovaná usedlost (se stav. pozemky a dalšími budovami)

Velmi hezky situovaná usedlost (se stav. pozemky a dalšími budovami)
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Vícemil
  • Velikost: 15000 m2
  • Volný od: 22.11.2017
  • Aktualizace inzerátu: 24.11.2017
  • Cena: 2 500 000 Kč
  • Kontakt: David Němeček
  • E-mail: jablucko@gmail.com
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Jedná se o větší usedlost (30x40 m) s uzavřeným slunným dvorem (23x17 m) a obytnou částí po částečné rekonstrukci. Součástí prodeje je i kompaktní soubor pozemků vhodný pro rekreačně pobytový areál nebo i pro jiný komerční nebo soukromý záměr (sklady, výrobny s bytovým zázemím, agroturistika) - 1,5 ha s pěti velkými stavebními parcelami, na kterých jsou rozlehlé budovy, které lze využít buď k rekonstrukci nebo na materiál - poctivé cihlové zdi, krovy - suť na terasy, podezdívky, zpevněné cesty, arch.prvky atd. Umístění na horním okraji velmi klidné obce s velmi dobrým přístupem vhodným dokonce i pro kamiony. Na pozemcích je vlastní voda (prameniště, 2 kopané studny s vydatnými zdroji kojenecké vody, podzemní rezervoáry), elektřina 220/380V, kanalizace, tel. linka, WiFi, nově vybudovaná obecní kanalizace. Situováno na pomezí Vysočiny a Jižních Čech, 2 km od zámku Červená Lhota. Z pozemků je vidět až na Šumavu a osluněné jsou po celý den - včetně východů a západů slunce. I při nadm. výšce 540 m se zde daří meruňkám, broskvím, moruším, muchovníku apod. V obci je biofarma. Vše je jako předpřipravené pro kreativního tvůrce přírodní zahrady s vodní soustavou jezírek, relaxačních zákoutí a ubytovacích i provozních nebo výrobních prostor. Prodej možný i po částech, upřednostňen je ale prodej celku. Zapsáno na dvou LV díky histor.vývoji. V případě vážného zájmu poskytnu další informace. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/velmi-hezky-situovana-usedlost-se-stav-pozemky-a-dalsimi-budovami. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Vícemil, prodej Vícemil, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vícemil, dům Vícemil, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Vícemil bez realitky, Vícemil, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Vícemil. Požadovaná cena nemovitosti je 2 500 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: David Němeček, e-mail: jablucko@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 24.11.2017.

Fotogalerie: Velmi hezky situovaná usedlost (se stav. pozemky a dalšími budovami) - prodej dům 15000 m2 Vícemil

Velmi hezky situovaná usedlost (se stav. pozemky a dalšími budovami) 1 Velmi hezky situovaná usedlost (se stav. pozemky a dalšími budovami) 2 Velmi hezky situovaná usedlost (se stav. pozemky a dalšími budovami) 3 Velmi hezky situovaná usedlost (se stav. pozemky a dalšími budovami) 4 Velmi hezky situovaná usedlost (se stav. pozemky a dalšími budovami) 5

Umístění na mapě: Velmi hezky situovaná usedlost (se stav. pozemky a dalšími budovami) - prodej dům 15000 m2 Vícemil

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti