Zahrada s chatou

Zahrada s chatou
 • Typ nemovitosti: rekreační objekt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Pod Strážnicí, Budišovice
 • Velikost: 1+1, 705 m2
 • Volný od: 01.08.2017
 • Aktualizace inzerátu: 27.06.2017
 • Cena: 380 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Daniel Hrivňák
 • E-mail: daniel.hrivnak@gmail.com
 • Telefon: 776128312
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme zahradu s chatkou v chatové osadě v Budišovicích u Ostravy, dědictví  po mamince. Atraktivní poloha nedaleko konečné stanice tramvaje č.5, v  mírném jižním svahu v přírodě Nízkého Jeseníku nedaleko Vaňkova kopce.  Vhodná pro rekreaci nebo pro sadaře či zahrádkáře. Plocha zahrady 660 m2  plus podíl na příjezdové cestě 45 m2. Na pozemku se nachází chata 6 x 5 m s  terasou, malý domek na nářadí a budka se suchým WC. Dále zhruba 12 starších  plodných ovocných stromů, keře rybízové, angreštové, ostružinové a cca 30  okrasných jehličnanů (tuje kolem plotu, borovice, smrčky). Pozemek je  oplocen. Chata je tvořena dvěma propojenými unimo-buňkami, obložena tmavým  dřevěným obložením, s terasou. Jedná se o tzv. stavbu na pilotech, má trvalé  evidenční číslo. Vybavení chaty: 2 místnosti, KK s ledničkou, propanbutanový  vařič. Střecha chaty vyžaduje rekonstrukci (zatéká), momentálně přikryta  plachtou. Sítě: pouze elektřina, není vodovod ani studna (studnu možno  vyvrtat, podzemní voda je). Cena: 380 000,- Kč bez daně z nabytí nemovitých věcí. RK prosím nevolat.  Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/zahrada-s-chatou-2. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Budišovice, prodej Budišovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Budišovice, rekreační objekt Budišovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Budišovice bez realitky, Pod Strážnicí Budišovice, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt se zahradou a nabízím rekreační objekt Budišovice. Požadovaná cena nemovitosti je 380 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Daniel Hrivňák, e-mail: daniel.hrivnak@gmail.com, telefon: 776128312. Inzerát byl aktualizován dne 27.06.2017.

Fotogalerie: Zahrada s chatou - prodej rekreační objekt 1+1, 705 m2 se zahradou Pod Strážnicí Budišovice

Zahrada s chatou 1 Zahrada s chatou 2 Zahrada s chatou 3 Zahrada s chatou 4 Zahrada s chatou 5 Zahrada s chatou 6 Zahrada s chatou 7

Umístění na mapě: Zahrada s chatou - prodej rekreační objekt 1+1, 705 m2 se zahradou Pod Strážnicí Budišovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti